Gizlilik İlkeleri

Bicen.com.tr’nin kullanımı sırasında girdiğiniz veya herhangi bir şekilde sağladığınız, ad-soyad, posta adresi, e-posta adresi gibi bilgileriniz veya teslim yapılacak kişinin adresi, adı-soyadı gibi üçüncü kişi bilgileri, kredi kartı bilgileri hariç olmak üzere saklanmaktadır. Bicen.com.tr’nin kullanımı sırasında girdiğiniz her tür bilgiye sadece tarafınızca ulaşılabilmekte ve bu bilgiler tarafınızca değiştirilebilmektedir.

Kullanıcı, Bicen.com.tr’nin kullanımı esnasında sağlamış olduğu ve Biçen nezdinde tutulan kişisel bilgilerinin (isim, soyadı, unvan, adres, telefon, faks, e- posta vb.), Biçen tarafından, hizmet ve ürünlerin pazarlanması amacıyla temsilcileri vasıtası ile gerek e-posta, telefon, fax veya SMS yoluyla gerekse de posta yoluyla kullanıcı ile irtibat kurulması, hizmet ve ürünlerin tanıtımı, yeni ürünler veya kullanıcı’nın ilgisini çekebileceği düşünülen diğer bilgiler hakkında promosyon niteliğindeki e-postaların gönderilmesi amaçlarıyla kullanılabileceğine muvafakat eder.

Biçen, kullanıcı’dan hiçbir şekilde, e-posta veya sms yoluyla kullanıcı adı, kredi kartı bilgileri veya diğer kişisel bilgilerini talep etmemekte olup, Kullanıcı, Biçen’den geldiği şeklinde yansıtılabilecek bu tür iletilere cevap vermemelidir.

İşbu Şartlar, Bicen.com.tr’nin kullanıcısı olduğunuz sürece geçerli olacaktır. Ancak, bu şartların fikri mülkiyete ilişkin belirli hükümleri, gizliliğe ilişkin hükümleri bicen.com.tr’nin kullanıcısı olmaktan çıkmanız durumunda dahi, kullanıcı sıfatından bağımsız olarak yürürlükte olmaya devam edecektir.

Ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlıkta, Bicen.com.tr’nin elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacak, uyuşmazlık Türkiye Cumhuriyeti Kanunları’na göre çözülecektir.

Site ile Site kapsamında sunulan hizmetler ve bilgilere ilişkin her tür şikâyet ve itirazlarınızı,veya aşağıdaki adrese iletebileceğinizi gibi, [email protected] ve 444 34 36 numaralı “Müşteri Destek” hattına bildirebilirsiniz. Bicen.com.tr’de yer alan herhangi bir unsurun, İşbu Şartlar’ı ihlal ettiği kanaatinde iseniz, İşbu Şartlar’da belirtilen iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Herhangi bir zamanda günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “Biçen’den e-posta almak istemiyorsanız buraya tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.