Marmaris Selimiye Yarımada Tatil Evi Çekilişi Yarışma Kuralları

Katılımcılar Biçen’ın İnstagram hesabından yarışmaya 17-31  Ekim 2019 tarihleri arasında katılmaktadır.

İnstagram üzerinden yarışma kurallarına uyan toplam  3 şanslı takipçimiz Biçen Market tarafında 3500 değerinde toplamda 10.500 TL Marmaris Selimiye Yarımada Tatili   Çekiliş Paketi kazanmaktadır.

Sonuçlar Biçen resmi sosyal medya hesabı olan İnstagram hesabımızdan 31.10.2019 tarihinde duyurulacaktır.

Sonuçlar tarafsız bir çekilişle yapılmaktadır. “Özel Jüri” gereken durumlarda jüri,

genel müdür, satış direktörü ve pazarlama yöneticisinden oluşmaktadır.

Katılımcılar çekiliş hesabı kullanıcısı olmamalıdır.

Her yorum bir çekiliş hakkı demektir.Her yorumda farklı kişiler etiketlenmek zorundadır,aynı kişileri etiketlediğini tespit ettiğimiz kişilerin hediyeleri teslim edilmeyecektir.

Yarışmalara katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için herhangi bir ürün ya da hizmet satın alma zorunluluğu yoktur. Yarışma ile ilgili sosyal medyalar sorumluluk kabul etmez.

Yarışmaya katılan kullanıcılar Biçen Facebook ve Instagram hesabını takip etmek zorunda olup, profili herkese açık olmalıdır.

Kullanıcılar birden fazla yorum gönderseler dahi çekilişe bir defa katılabileceklerdir.

Paylaşımlar içerisinde , herhangi bir kuruma, şahsa, topluluğa yapılmış hakaret, suçlama ve yorum gibi tüm ifadeler fotoğraf sahibine ait olup ilgili içerikten Biçen hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu içeriklerin sahipleri diskalifiye edilecektir.

Kazandığı açıklanan yarışmacıların, kazananın açıklandığı tarihten sonra 24 saat içerisinde iletişim bilgilerini [email protected] adresine mesaj olarak iletmesi istenecektir. 24 saat içerisinde iletişim bilgilerini göndermeyen talihli kazanmış olduğu hediyeyi alma hakkını kaybedecektir. Kayıtların doğruluğu için Biçen geçerli ve bağlayıcıdır.

Yarışma dâhilinde kazanılan hediye, kazanan kişinin iletişim bilgilerini 24 saat içerisinde mesaj ile iletmesinin ardından makul bir sürede şubeye ulaştırılacaktır.

Katılımcı, yarışma katılmakla Biçen tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.

18 yaşından küçük olanlar bu yarışma katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. Biçen 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.

Biçen katılımcının site kullanımını yarışma şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

Biçen, personeli ve söz konusu personelin 1.derece yakınları; yarışma katılma hakkına sahip değillerdir. Bu kişilerin yarışma katılmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine teslim edilmeyecektir.

Biçen, yarışma süresince, sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumunda, kazanılacak hakkı hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.

Biçen herhangi bir zamanda yarışma kurallarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hakkına sahiptir. Bu tür duyurular Facebook,Instagram ve Twitter hesaplarından duyurulacaktır.

Bu yarışma başka bir yarışma ile birleştirilemez.

Kazanılan hediyenin nakit karşılığı talep edilemez.

Türkiyenin tüm il,ilçe,kasabalarından katılım hakkı vardır.

Katılımcılar yarışmalara yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.

Kullanıcılar, site dâhilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, Biçen’ın ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.

Biçen, hile yapan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

Yarışma sonunda kazananın ismi Biçen tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, sosyal medya, pop malzemesi vs.) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak, dilediği zaman ve şekilde kullanılabilir.

Yarışmalarımıza katılan herkes, kampanya kurallarını okumuş ve yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.

 

Bilgilerinize sunarız…