Yazılar

Kırtasiye Fuarında Faber Castel Ürünleri #Gelsene

Kırtasiye Fuarı yılın çocuklar için en alışverişli zamanı! Okul ihtiyaçları bir bir ortaya çıkarken, hem kaliteli hem de kullanışlı ürünler Biçen Market’e hemen uğramalısınız.

Sıralara geri dönmenin heyecanını yaşayanlar, ilk kez okula gidecekler için tüm aradıkları bir arada. Önceliği okul çantası olanlar birçok farklı model ve renkte sırt çantaları var.

Küçük resim severler içinse resim çantaları farklı boyutlarda Biçen Market’te. Resim defterlerine capcanlı renklerde şaheser yaratmak isteyenlerinse tercihi Faber Castel.

Çizim ve boyama işlerinde rengi ile kendinden söz ettiren, kalitesi ile ailelerinde gönül rahatlığı ile aldığı Faber Castel ürünleri Kırtasiye Fuarında indirimde.

Biçen Market Faber Castel Ürünleri;

  • Faber Castel Kuru Boya Tam Boy 12’li
  • Faber Castel Pastel Boya 12’li
  • Faber Castel Sulu Boya 12’li
  • Faber Castel Keçeli Kalem 12’li

İndirimli fiyatlarıyla Biçen Market’te okul arkadaşlarını bekliyor.

Resim derslerinin yıldızı Faber Castel Boya Kalemlerinin yanında bir de kurşun kalemleri es geçmemelisiniz. 4’lü avantajlı setlerde kurşun kalemlerini hemen satın alabilirsiniz.

Çocuğunuzun okula yeniden gideceği ya da ilk gün ayak basacağı bu günde en kaliteli okul malzemeleri onunla olsun istiyorsanız, #Gelsene!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir