Tadolya Alışveriş Çeki Yarışma Kuralları

Katılımcılar Biçen’in Instagram(@bicenmarket) ve Facebook(@bicenmarket) hesabından yarışmaya 26 Nisan – 02 Mayıs 2019 tarihleri arasında katılmaktadır.

Instagram (10 kişi) üzerinden yarışma kurallarına uyan toplam 10 şanslı takipçimiz Biçen mağazalarında ki Tadolya’da geçerli 50TL değerinde toplamda 500TL alışveriş çeki kazanmaktadır. 5 şanslı kişi Facebook’tan, 5 şanslı kişi de Instagram hesaplarından çekilişle belirlenecektir.

Sonuçlar Biçen resmi sosyal medya hesabı olan Instagram ve Facebook hesabımızdan 03.05.2019 tarihinde duyurulacaktır.

Sonuçlar tarafsız bir çekilişle yapılmaktadır. “Özel Jüri” gereken durumlarda jüri,

genel müdür, satış direktörü ve pazarlama yöneticisinden oluşmaktadır.

Yarışmalara katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için herhangi bir ürün ya da hizmet satın alma zorunluluğu yoktur. Yarışma ile ilgili sosyal medyalar sorumluluk kabul etmez.

Yarışmaya katılan kullanıcılar Biçen Instagram ve Facebook hesabını takip etmek zorunda olup, profili herkese açık olmalıdır.

Kullanıcılar birden fazla yorum gönderseler dahi çekilişe bir defa katılabileceklerdir.

Paylaşımlar içerisinde , herhangi bir kuruma, şahsa, topluluğa yapılmış hakaret, suçlama ve yorum gibi tüm ifadeler fotoğraf sahibine ait olup ilgili içerikten Biçen hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu içeriklerin sahipleri diskalifiye edilecektir.

Kazandığı açıklanan yarışmacıların, kazananın açıklandığı tarihten sonra 24 saat içerisinde iletişim bilgilerini [email protected] adresine mesaj olarak iletmesi istenecektir. 24 saat içerisinde iletişim bilgilerini göndermeyen talihli kazanmış olduğu hediyeyi alma hakkını kaybedecektir. Kayıtların doğruluğu için Biçen geçerli ve bağlayıcıdır.

Yarışma dâhilinde kazanılan hediye, kazanan kişinin iletişim bilgilerini 24 saat içerisinde mesaj ile iletmesinin ardından makul bir sürede şubeye ulaştırılacaktır.

Katılımcı, yarışma katılmakla Biçen tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.

18 yaşından küçük olanlar bu yarışma katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. Biçen 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.

Biçen katılımcının site kullanımını yarışma şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

Biçen, personeli ve söz konusu personelin 1.derece yakınları; yarışma katılma hakkına sahip değillerdir. Bu kişilerin yarışma katılmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine teslim edilmeyecektir.

Biçen, yarışma süresince, sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumunda, kazanılacak hakkı hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.

Biçen herhangi bir zamanda yarışma kurallarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hakkına sahiptir. Bu tür duyurular Facebook,Instagram ve Twitter hesaplarından duyurulacaktır.

Bu yarışma başka bir yarışma ile birleştirilemez.

Kazanılan hediyenin nakit karşılığı talep edilemez.

Kazanan kişiye hediyesi, kendisine en yakın şubemizden teslim edilir.

Katılımcılar yarışmalara yalnızca kendileri adına ve İstanbul’dan katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.

Kullanıcılar, site dâhilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, Biçen’ın ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.

Biçen, hile yapan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

Yarışma sonunda kazananın ismi Biçen tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, sosyal medya, pop malzemesi vs.) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak, dilediği zaman ve şekilde kullanılabilir.

Yarışmalarımıza katılan herkes, kampanya kurallarını okumuş ve yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.

Bilgilerinize sunarız…