Yazılar

Biçen Market ile Bahar Temizliğinin En Kolay ve Pratik Yolları

Büyük bir motivasyonla başladığınız bahar temizliğinde tertemiz misler gibi bir sonuca ulaşmanın ve bahar temizliği tatminine ulaşmanın kolay ve pratik yöntemlerini sizler için derledik..

Pırıl Pırıl Camlar

Bahar mevsiminde dilediğiniz gibi pençelerinizden gökyüzüne bakmak için ilk olarak camınızı sirkeye batırılmış bir bez ile silin. Sonrasında su ile pencerelerinizi temizleyip yumuşak ve tüy bırakmayan bir bez ile kurutun. Bize güvenin, sirke temizleyicilere göre daha etkili ve temiz bir sonuç verecektir.

Duvar ve Tavan Temizliği

Bir fırçayı hafif ıslak bir bez ile sarıp duvarlarınızı ve tavanlarınızı silin. Bezinizi temiz bir suda sıkça durulayabilirsiniz, böylelikle yüzeyde kirli ve siyah lekeler kalmaz.

Dolap Temiziliği

Dolaplarınızı, çekmecelerinizi boşaltın, ardından tüm iç ve dış kısımları nemli bir bez ile silip kurulayın bu aşamada silerken toz bırakmayan yüzey temizleyicileri tercih edebilirsiniz. Son olarak yumuşak ve tüy bırakmayan bir bez ile kurulayın.

Çiçek Bahçesi

Bahar temizliği denildiği zaman aslında akla evde bulunan her obje ve her yüzey için temizlik gelir. Bu nedenle bahar temizliği yaparken çiçeklerinizi unutmamalısınız. Yapraklarda biriken tozları nazikçe yumuşak bir bezle alın fakat bu işlemi yaparken asla deterjan kullanmayınız. Nemli bir bez ile kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Son Dokunuşlar

Son olarak evinizin dekorasyonu ile ilgili küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Nevresimlerinizi bahara uygun renklerde değiştirebilirsiniz, masa örtünüzü, banyo havlularınızı mis gibi bahar havasında yenileyebilirsiniz.

İşte bahar temizliğinde kolay ve pratik ipuçlarını sizlerle paylaştık. Sizde Biçen Marketlerine gelip, bahar temizliğiniz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri uygun fiyatlar ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla satın alabilirsiniz.

Komşunuda Alıp #Gelsene

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir