Yazılar

Çalışanlara Özel Pratik Temizlik İçin 2 Alışveriş Sepeti

Pratik temizlik nasıl olmalı ya da pratik deyince tam anlamıyla temiz olur mu, üstün körü mü geçmiş olurum, unutun bu soruları, atın kafanızdan ve derin bi’nefes alın.

Olur… her şey olur… hem de çok güzel olur, siz varsınız ve sizin için Biçen Market var.

Az efor ile dar zamanınızı iyi kullanarak tertemiz bir evde, mis gibi oturmak istiyorsunuz. Biçen Market’te biz, sizin için ne yapabiliriz diye düşünüyoruz. İş, ev arasında geçen o yoğun tempolu gidişat içerisinde kendinize zaman ayırıp, daha mutlu olmanızı istiyoruz.

Sizin için hazırladığımız iki ayrı alışveriş sepeti yaptık ve ihtiyaçları tahmin ederek şöyle grupladık: Temel ve Detaylı Temizlik Alışveriş Sepeti.

Başlamadan önce güç toparlamanız gerekli, dinlenmeyi en çok sevdiğiniz şekilde biraz dinlenin fakat biraz, biraz ve hemen başlayalım!

Temel Temizlik Alışveriş Sepeti

Biçen Market Alışveriş sepetindeki ürünler;
 • Cif Ultra Hijyen Sprey
 • Vim Arap Sabunu
 • Fairy Plantinum Tablet
 • Omo Sıvı Deterjan
 • Cif Tüm Jel Yüzeyler
 • Domestos Çamaşır Suyu

Mutfağınızda biriken bulaşık varsa; bulaşıkları hızlıca makinenize yerleştirmekle başlayalım. Boşalan mutfak tezgahınızdan sonrası çok kolay! Kirli olan her şeyi bulaşık makinesine attıktan sonra, Cif Ultra Hijyen Sprey’i pis gördüğünüz her yere sıkabilirsiniz. Mutfak tezgahından, ocağınıza, mutfak dolabınızdan lavaboya kadar! Her yere hemen etki edecek formülü bir silişte lekeleri yok ediyor. Sonrasında bulaşık makinesini çalıştırınca burası tamamdır! Fairy Plantinum Tablet’i hazneye yerleştirin ve gerisini ona bırakın. Sonraki adıma hazır mısınız, hadi gidelim…

Yemek masanızın üzerindeki kırıntıları bir bez yardımıyla aldınız, tozlar gözünüze mi takıldı Vim Arap Sabunu Sprey kullanarak tüm tozları hemen alabilirsiniz. Bir sprey bir bez ile tüm evin tozlarını almak sadece 15 dakika! Yerdeki tozları almak için viledanıza hemen Domestos Çamaşır Suyu damlatın ve bir 15 dakika da evdeki tüm tozlar, artık yok. Bir nefes alalım ve devam edelim..

Kirli sepetinizi hemen elinize alın, ne olursa olsun fark etmeden her lekeyi çıkaracak Omo Deterjanlar kıyafetlerinizi bekliyor. Çamaşırlarınızı atın, sıvı deterjanı yeterli gördüğünüz kadar koyun ve basın başlat tuşuna. Burayı da hallettik ne kaldı ki? Siz tüm günün yorgunluğunu bir kenara bırakacak sıcak bir duş çok iyi olurdu. Duşa girmişken banyonuz temizlikten eksik kalmamalı.

Cif Tüm Yüzeyler’in o bahar esintisi kokusu kesinlikle banyonuzda olmalı. Duşa girmeden lavabonuzu Cif ile temizleyebilirsiniz. Lavabonuzun etrafına birazcık dökün bir bez ya da sünger yardımıyla hemen temizleyin. Duşa girmeden klozetinize sıkacağınız Domestos Çamaşır Suyu, klozetinizi temizlemek için yeterli. Sonrasında gönül rahatlığıyla duşa girebilirsiniz.

Detaylı Temizlik Alışveriş Sepeti

Biçen Market Alışveriş sepetindeki ürünler;
 • Cif Power & Shine Mutfak
 • Finish Quantum
 • Finish Makine Kokusu
 • Ernet Sirkeli Toz Alıcı
 • Parex Vileda
 • Dixi Yer Temizleyici
 • Cif Power & Shine Banyo
 • Domestos Maksimum Hijyen Çamaşır Suyu
 • Yumoş Extra

İşe yine mutfaktan başlıyoruz, yemek sonrası enerjimizle aslında ilk adımı en detaylı olarak burada gösterebiliriz. Mutfağa girer girmez bulaşıkları makineye attığımızı düşünüyorum, tezgah ve ocak için işte kullanmanız gereken Cif Power & Shine Mutfak Spreyi tezgahınızdaki en inatçı lekeyi bile çıkaracak sprey sizi hiç yormadan kolaylıkla lekelerinizi çıkaracak. Ocağınıza gelecek olursak; Cif Ultra Hijyen Krem kullanmalısınız. Ocağa döküp biraz beklettikten sonraki o parlaklık gözlerinizi alacak! Bir oh çektiniz değil mi? Nasıl çabuk bitti şimdi sıra bulaşık makinesini çalıştırmakta! Yerleştirdiğiniz kirli bulaşıklardaki lekeler mi inatçı yoksa Finish Quantum mu? Güçlü formülü kurumuş yağ lekelerini bile çıkarabilir. Bulaşık makinenizin haznesine bir kapsül koyun ve gerisini Finish’e bırakın. Bulaşık makinenizin diğer eksik olabilecek parlatıcı gibi şeylerini de hemen bulabilirsiniz.

Ayrıca, ağır kokulu bir yemek sonrası makineyi çalıştıracaksınız Finish Makine Kokusu deneme boyunu da hemen keşfetmelisiniz.

Ee, mutfak masasını da sildiysek, yolumuz salona doğru gidiyor. Toz almak için en pratik yol nedir biliyor musunuz, biz biliyoruz. Ernet Sirkeli Toz Alıcı bir fıs ve tozlar bezinizde. Ufak bir toz alma sonrası Parex Vileda’ya ekleyeceğiniz bir kapak Dixi Yer Temizleyici yerdeki tozları da alacak hem de mis gibi bir koku bırakacak.

E birde çamaşırları atsak muhteşem olur. Çamaşırlarınızın güzel kokması için bir ipucu Biçen’den sizlere Yumoş Extra’nın değişik birçok kokusu çamaşırlarınızda uzun bir süre kalıyor. Bu kalıcı ferahlık için makinenizi çalıştırırken koymayı unutmayın!

Ara vermeden hemen son durağımıza gidelim. Bu yorgunluğun ardından bir de duş almak çok güzel olmaz mıydı? Duşa girmeden kolaylıkla banyoyu halledebilirsiniz. Cif Ultra Hijyen Sprey banyodaki lavabonuzu temizlemek için Biçen’de sizi bekliyor. Kolay sıkma özelliği ile temizliğinizi iki dakika da sağlayabilirsiniz. Duşa girmeden bir de klozetinize çamaşır suyu dökmeyi ihmal etmeyin, Domestos Maksimum Hijyen Çamaşır Suyu kireci de önlüyor. Siz duştan çıkana kadar beklesin. Şimdi rahatlıkla duşunuza girebilirsiniz. Duş sonrası bir sifonla klozetinizi temizlediniz, Bref Power Aktiv Ocean’ı takmayı unutmayın ki tertemiz kalsın.

İşte eviniz tertemiz! Başladığınız anda aslında rutin olarak yaptıklarınıza ekstra bir kolay temizlik etkisi katacak ürünler kullanarak, kolayca temizliği yakalayabilirsiniz! Yorgun gününüzün ardından bu alışveriş sepetleri tam size göre. Kullanacağınız tüm pratik ürünler, Biçen farkıyla sizleri bekliyor. E hadi pırıl pırıl bir ev için sen de Gelsene!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir